Strona Główna

Opinie żeńskiej części obozu o warunkach wypoczynku

Oto opinie żeńskiej części obozu:

Obóz bardzo mi się podoba!!!!! Codziennie mamy zajęci na stoku z super instruktorem. Pokoje są bardzo ładne i przytulne a łóżka są bardzo wygodne. Jedzenie jest w miarę dobre a obsługa bardzo miła. Najfajniejsze jest to ,że sklep znajduje się w tym samym budynku co willa. Livia B.

Bardzo mi się podoba, wiadomo wszystkie mięśnie bolą okropnie, ale rówieśnicy oraz kadra mocno motywują :> Już wiem, że za rok też przyjadę, jest świetnie. ;}  Emilka D.

Na obozie jest świetnie. Dobra zabawa, świetni instruktorzy, pensjonat fajny. Nic tylko przyjechać tu za rok. Natalia Sz.

Jazda na nartach tutaj sprawia wielką przyjemność. Instruktorzy i opiekunowie są bardzo mili i pomocni. Atmosfera jest bardzo pozytywna. Roksana M. 1B

bardzo mi się tutaj podoba. Instruktorzy są bardzo pomocni i świetni, jak i również opiekunowie. Jedzenie jest pyszne. Podobają mi się wszystkie wieczorne zabawy np. Kalambury czy karaoke. Bardzo chciałabym przyjechać tutaj za rok. Alicja. Sz.

Atmosfera obozu jak i towarzystwo jest bardzo fajne. Pokoje sa przytulne, warto tu przyjechać. Na nartach szybko można się nauczyć jeździć, stoki są fajne. Opiekunowie są mili i troszczą się o nas. Karolina 1C

Obóz jest super. Jest bardzo dobre jedzenie, można robić dużo rzeczy w wolnym czasie np. gra w Bilarda. Świetnie się tu bawię, polecam to miejsce.Oliwia N.