Ogłoszenie wyników etapu szkolnego konkursów przedmiotowych

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego

 

1 Chemiczny Emilia Deptuła

Aleksandra Rębek

21.11.2016
2 Polonistyczny Julia Konarzewska

Emilia Deptuła

22.11.2016
3 Języka Angielskiego Aleksandra Rębek

Karolina Przybylska

23.11.2016
4 Matematyczny Weronika Ruśkiewicz

Filip Salecki

24.11.2016
5 Języka Niemieckiego Aleksandra Strużyna  

28.11.2016

 

6 Fizyczny Dawid Stasiak

Dominik Kujda

29.11.2016
7 Historyczny Emilia Deptuła

Michał Szymański

30.11.2016
8 Biologiczny Wiktoria Małkińska

Dorota Szubelko

1.12.2016
9 Wiedzy
o Społeczeństwie
Michał Szymański

Wiktoria Małkińska

2.12.2016

Ostatnie trzy wydarzenia sportowe :-)

18.10.2016 r. –
I miejsce Agata Konicka i Weronika Zygan!!!
I miejsce Adam Wilczek i Dominik Kujda!!!
w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Gimnazjady 2016/2017
SUPER!!!!!! 🙂 Gratulacje dla Was i Trenera p. Jacka Wandachowicza!

11.10.2016 r. – III miejsce w powiecie w kosza! Drużyna w składzie: Mikołaj Osowicki, Michał Moroz, Dawid Stasiak, Seweryn Ogiński, Piotrek Jędrysiak, Paweł Kopaczka, Dominik Kujda 🙂 Fajnie! 🙂

08.10.2016 r. –  Uczniowie gimnazjum pod opieką pana Zdzisława Piątkowskiego kibicowali naszym piłkarzom na PGE Narodowy  podczas eliminacyjnego meczu Polska : Dania (3:2) !!!!!
tenis kosz zdj_cie0187

 

 

SIEDEM PUCHARÓW Z DZIWNOWA :)

puchary_dziwnowzawody_dziwnow

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt:
Justyna Liberska, Aleksandra Litwiniuk, Wiktoria Małkińska, Klaudia Patryjas, Amelia Trochimczuk, Patrycja Żur, Sara Cisowska, Marta Karwan, Oliwia Wilczek, Julia Oleska i Nikola Rówczyńska
III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców:
Paweł Kopaczka, Kamil Dwornik, Dawid Stasiak, Dominik Kujda, Maciej Medowski, Filip Batycki, Julian Poznań, Aleksander Rzeźnik, Adrian Jaworski, Michał Moroz, Seweryn Ogiński.
II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkoł w Powiecie Kamieńskim w ramach Gimnazjady 2015/2016

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Punktowe wyniki w Szkolnej Lidze LA!!!

30.09.2016 r. na stadionie miejskim w Wolinie odbyła się Szkolna Liga LA w ramach Gimnazjady. Wśród wyróżniających się sportowców byli:

  1. Weronika Zygan – II miejsce w pchnięciu kulą,
  2. Weronika Ruśkiewicz – III miejsce w pchnięciu kulą,
  3. Michał Moroz, Kamil Ilczenko, Dawid Stasiak, Dominik Kujda – III miejsce w sztafecie szwedzkiej.
    Brawo dla wszystkich startujących!!! cam00537
    cam00540