Puchar za II miejsce dziewcząt w piłce nożnej!

W dniu dzisiejszym w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w  ramach Gimnazjady 2015/2016 drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Ruśkiewicz – kapitan, Weronika Zygan, Roksana Stasiak, Melania Włóka, Matylda Włóka, Aleksandra Niedzielska, Natalia Matyla i Andżelika Piorun zdobyły dla naszego gimnazjum II miejsce!
Serdeczne gratulacje dla dziewcząt i nauczyciela pana Pawła Nogali! 🙂
Zdjęcie0911

Amazonia i jak realizować marzenia…

Dzisiaj mieliśmy okazję poznać młodego podróżnika, pana Emila Witta, który samotnie zmierzył się z wyprawą w amazońską dżunglę. Niesamowity 20 -latek zaimponował wiedzą, a przede wszystkim dojrzałością i ogromną ciekawością świata :”Ciekawość, przede wszystkim ciekawość. Czegoś, co można zobaczyć tylko samemu, tego czego nie odczujesz oglądając telewizję. Niezbadane rejony. Nie dowierzałem w obrazy odbierane przez media, a kolorowe, olbrzymie motyle chciałem zobaczyć osobiście. Wolę się oparzyć, żeby sprawdzić czym jest ogień – opowieści nie wystarczą.”

Obecnie przygotowuje wyprawę do Peru, współpracuje z National Geographic. Jest przede wszystkim surwiwalowcem, pełnym zapału i odwagi w realizację swoich marzeń.

DSC00181 DSC00193 DSC00194 DSC00180 DSC00182 DSC00195

Spotkanie sfinansowała Rada Rodziców.