Życzenia Wielkanocne

Dla wszystkich uczniów ślę dziś życzenia… 
Niech się pogoda nam  trochę pozmienia
i zamiast śniegu słońce zaświeci,
ciszyć się będą dorośli i dzieci…
zajączki, baranki, kurczaczki, kaczuszki
skubiąc radośnie trawki koniuszki…
dadzą nam przykład świętego ranka
gdy stukać się będzie z pisanką pisanka,
że najpiękniejsze wtedy są Święta
gdy każdy o każdym z miłością pamięta!

Uczniom, nauczycielom, pracownikom, rodzicom i przyjaciołom
życzenia szczęśliwych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy
od dyrekcji gimnazjum! 🙂

Powiatowe eliminacje pożarnicze – rozstrzygnięte!

Nasza drużyna, przygotowywana przez pana Arkadiusza Rutkowskiego przyjechała w dniu 27 marca 2013 roku z XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacji powiatowych w Kamieniu Pomorskim z dyplomami
( Paulina Różycka i Piotr Wardziukiewicz) i nagrodą! Trzecie miejsce w klasyfikacji powiatowej uzyskała Kamila Piotrowska!!!!!

Gratulacje i mając takich wspaniałych uczniów czujemy się bezpieczniej!!!! 🙂

Dwa puchary jednego dnia!!!!!

26 marca 2013 roku do Świerzna, pod czujnym okiem nauczycieli: pani Danuty Jakubiak i pana Jacka Wandachowicza, pojechały drużyny halowej piłki nożnej – dziewcząt i chłopców, w składzie:
Panie: Patrycja Klawa, Nikola Wenszka, Nikola Kuczyńska, Daria Garbiec, Wiktoria Otkała, Klaudia Piotrowska i Natalia Szaryńska
Panowie: Sebastian Gaj, Patryk Jakubiak, Wiktor Potrzebny, Paweł Strzelecki, Bartosz Michalski, Czarek Mazur, Adrian Rydzewski, Mateusz Trott.

Obie drużyny przywiozły piękne puchary ( niebieski i czerwony) za zajęcie trzecich miejsc w XIV Turnieju Halowej Piłki Nożnej w ramach rozgrywek Gimnazjady 2012/2013

Za najlepszą bramkarkę w XIV Turnieju halowej piłki nożnej  uznana została Patrycja Klawa!!!!! 

Brawa i gratulacje!!!!!!!!!! 🙂  :*

Pojadą do Brukseli!!!!

Nagrody pieniężne, tablet oraz wycieczka do Brukseli – takie wyróżnienia przewidziano dla najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych, którzy wzięli udział w pierwszej edycji Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie, organizowanym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Do konkursu przystąpiło łącznie 678 uczniów z 82 gimnazjów z terenu województwa zachodniopomorskiego. W piątek 22 marca 2013 r. w etapie finałowym, który odbył się w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, wyłoniono zwycięzców. W finale wzięło udział 33 uczniów, których wiedza została sprawdzona w teście pisemnym oraz ustnych odpowiedziach przed Komisją Konkursową. Dodatkowo każdy finalista przedstawił
i omówił własną prezentację na temat „Dlaczego warto odwiedzić województwo zachodniopomorskie?”.

Michał Nowiński z klasy III b pod opieką pani Aliny Poskart zajął IV miejsce
w powyższym konkursie!!!!

Marszałek województwa –Olgierd Geblewicz najlepszej dziesiątce uczestników oraz ich opiekunom wręczył symboliczne bilety do Brukseli. Już 29 maja zwiedzą instytucje Unii Europejskiej w stolicy Belgii. 

Wielkie gratulacje dla Michała i Pani Aliny!!!!
To wspaniały sukces ucznia i nauczyciela i bardzo jesteśmy z Nich dumni!!!!

 

Dzień Kobiet 2013

8 marca 2013r. Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie piękne kobiety i dziewczyny naszego gimnazjum na krótkie przedstawienie pt „Adam i baby”. Biblijny Adam spotkał wiele kobiet, ale zawsze tą najważniejszą będzie- EWA. W postać pierwszego przedstawiciela płci brzydkiej wcielił się KUBA G, a jego wybranki prezentowały różne typy charakterologiczne: Alicja była delikatna, Beata ciekawska, Justyna rządząca, Patrycja pięknisia, a Olimpia mądra i zabawna. Nasi chłopcy podarowali wszystkim dziewczynom smaczne jabłka i kolorowe tulipany. Niespodzianką dla naszych WOMEN, był wysęp OSKARA I MIŁOSZA, którzy rozbawili naszą publiczność.

 

FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W TENISIE STOŁOWYM

19 marca 2013 roku w hali sportowej w Międzyzdrojach odbyły się finały wojewódzkiej gimnazjady w tenisie stołowym drużynowym chłopców.

Puchar dla szkoły  i II miejsce zdobyli Sebastian Gaj i Grzegorz Muth!

Wielkie gratulacje i brawa chłopcy otrzymali od całej Rady Pedagogicznej!

Również serdecznie gratulujemy nauczycielowi p. Jackowi Wandachowiczowi!

Bardzo się cieszymy!!!!!!